Мобилна навигација

Генерички селектори
Само точни совпаѓања
Барај во насловот
Пребарувајте во содржината
Избор на типови на објава
Контакт

Vanguard се изложува на HEFMA Leadership Forum 2024

9-ти - 10 мај 2024 година
< Назад на настаните
Излагаме на лидерскиот форум HEFMA 2024 во Меѓународниот центар, Телфорд на 9-ти и 10-ти мај 2024 година

9-ти - 10-ти мај 2024 штанд 37 на Меѓународниот центар Телфорд

Возбудени сме што можеме да објавиме дека Vanguard Healthcare Solutions ќе бидат изложени на HEFMA Leadership Forum 2024. Овој настан ги собира лидерите во здравствениот сектор E&F за да ги истражат најновите трендови и достигнувања кои ја обликуваат индустријата. На настанот, Vanguard Healthcare Solutions ќе им покаже на посетителите како, специјализирани исклучиво за здравствена заштита, ние сме единствено способни да обезбедиме висококвалитетна, флексибилна, клиничка инфраструктура и услуги со темпо.

Бидејќи услугите за E&F низ NHS продолжуваат да претрпуваат промени без преседан, Форумот за лидерство на ХЕФМА за 2024 година претставува непроценлива можност да се истражуваме во стратегиите и иновациите кои поттикнуваат постојано подобрување во грижата за пациентите. Во Vanguard Healthcare Solutions, ние сме посветени на навигација на овие предизвици, поттикнување на издржливост и прифаќање нови перспективи за обликување на иднината на здравствената заштита.

Придружете ни се на лидерскиот форум на ХЕФМА 2024 година

Учествувајте во обликувањето на иднината на здравството заедно со Vanguard Healthcare Solutions. За регистрација на настанот и повеќе информации, посетете https://hefma.co.uk/leadership-forum.

Останете поврзани со Vanguard Healthcare Solutions на социјалните медиуми за ажурирања во реално време пред настанот. Следете не LinkedIn за ажурирања, за ова и други настани што ќе ги изложиме оваа година!.

Со нетрпение очекуваме да се поврземе со вас на настанот!

Дојдете и посетете не на лидерскиот форум HEFMA 2024 за да дознаете повеќе за нашите понуди за мобилни, модуларен и мешан модалитет или да резервирате состанок еден-на-еден со тимот на Vanguard за да разговарате за вашите клинички потреби, контактирајте со нас на [email protected]

Споделете го ова:

Можно е и ова да ти се допаѓа...

Vanguard се изложува на BSG Live 2024 година

Излагаме во британското здружение за гастроентерологија во живо од 17-ти до 20-ти јуни 2024 година, ICC Бирмингем.
Прочитај повеќе

Vanguard Healthcare Solutions се финалисти на HCSA EIS

Vanguard Healthcare Solutions влезе во потесен избор како финалист на HCSA EIS за Мидлендс и Источна Англија
Прочитај повеќе

Vanguard се изложува на Healthcare Estates 2024 година

Конференција и изложба на Институтот за здравствено инженерство и управување со имот (IHEEM) - 8-ми и 9-ти октомври 2024 година, Централ Манчестер.
Прочитај повеќе

Vanguard здравствени решенија
Unit 1144 Regent Court, The Square, Gloucester Business Park, Gloucester, GL3 4AD

Е-пошта:
[email protected]
crossmenu

Изгледа дека сте во САД

Имаме различна локација (www.q-bital.com) која подобро одговара на вашата локација

Click here to change sites

Останете на оваа страница