Мобилна навигација

Генерички селектори
Само точни совпаѓања
Барај во насловот
Пребарувајте во содржината
Избор на типови на објава
Контакт

Настан за клинички кариери | 21 октомври

Слушнете од некој од нашиот клинички тим како е да се работи во Vanguard Healthcare Solutions и како кариерата кај нас може да ве однесе во сите видови одлични насоки!

Придружете се онлајн користејќи го вашиот компјутер или лаптоп и дознајте повеќе за клиничките кариери со Vanguard Healthcare Solutions.

Зошто да ни се придружите?

• Откријте клинички можности за кариера

• Зборувајте лице в лице со членовите на нашиот тим за тоа како е да се работи на Vanguard и во еден од нашите мобилни или модуларни објекти

• Пријателски и бесплатни - придружете ни се за да ги истражиме вашите можности за клиничка кариера

Со нетрпение очекуваме да ве видиме.

Детали за настанот

Локација

Онлајн настан

Датум и време

саб, Окт 21st, 2023 - 10:00 AM до
саб, Окт 21st, 2023 - 11:00 AM

Датум на завршување на регистрацијата

саб, Окт 21st, 2023

Типови на настани

Регистрацијата на настанот е затворена.

 

Преземете настани iCal

Vanguard здравствени решенија
Unit 1144 Regent Court, The Square, Gloucester Business Park, Gloucester, GL3 4AD

Е-пошта:
[email protected]
crossmenu

Изгледа дека сте во САД

Имаме различна локација (www.q-bital.com) која подобро одговара на вашата локација

Click here to change sites

Останете на оваа страница