Selektory ogólne
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Selektory typów postów
Kontakt
Dom

Asystent wykonawczy

Obecnie poszukujemy Asystenta Wykonawczego, który dołączy do naszego zespołu.

Vanguard Healthcare Solutions to szybko rozwijająca się firma. Jesteśmy prywatnym, międzynarodowym dostawcą infrastruktury i usług klinicznych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, wspierającym klientów opieki zdrowotnej na całym świecie. Firma Vanguard Healthcare Solutions powstała w 1999 roku.

Nasze specjalnie zaprojektowane i zbudowane mobilne i modułowe obiekty zapewniają naszym klientom nowe lub zamienne przestrzenie opieki zdrowotnej, w tym sale operacyjne, pracownie endoskopowe oraz oddziały sterylizacji i diagnostyki. W ramach rozwiązań dla naszych klientów wspieramy ich również w zakresie zespołów klinicznych i sprzętu do naszych placówek.

Poszukujemy Asystenta Wykonawczego, który dołączy do naszego Zespołu Wykonawczego z siedzibą w Gloucester.

Obowiązki

  • Wspieraj przede wszystkim dyrektora generalnego i zapewniaj dodatkowe wsparcie członkom zespołu kierowniczego, zgodnie z zaleceniami, aby zapewnić realizację celów firmy oraz efektywny przebieg operacji
  • Zarządzaj kalendarzami kadry kierowniczej i umawiaj spotkania
  • Zarządzaj logistyką i działaniami związanymi z podróżami kadry kierowniczej wyższego szczebla, w tym zakwaterowaniem i transportem
  • Gromadzenie, przygotowywanie i dystrybucja pism Zarządu
  • Formatuj informacje do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej – notatki, e-maile, prezentacje, raporty
  • Monitoruj i kieruj rozmowy telefoniczne oraz rozpowszechniaj korespondencję
  • Organizacja i obsługa systemu archiwizacji dokumentów biurowych
  • Wsparcie i kierowanie zarządzaniem biurem
  • Zarządzanie liniowe i wsparcie/rozwój Zespołu Administracji Wsparcia Korporacyjnego

Korzyści

  • 25 dni urlopu rocznie (kwiecień – marzec) + święta państwowe w Wielkiej Brytanii
  • Ubezpieczenie na życie
  • Emerytura firmowa
  • Plan pieniężny opieki zdrowotnej
  • Członkostwo zawodowe podlega zwrotowi

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku asystenta wykonawczego, asystenta osobistego lub na podobnym stanowisku wspierającym i raportującym bezpośrednio do kierownictwa wyższego szczebla
  • Doskonała umiejętność zajmowania minut
  • Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i zarządzania czasem
  • Znajomość technologii i możliwość korzystania z aplikacji i aplikacji cyfrowych
  • Znajomość danych i umiejętność szybkiego ich interpretowania i manipulowania nimi
  • Elastyczny gracz zespołowy, chętny do adaptacji do zmian i nie bojący się wyzwań
  • Wysoki poziom rzetelności, dyskrecji i poufności

Dążymy do tego, aby miejsce pracy było zróżnicowane i włączające, dlatego gorąco zachęcamy odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów z różnych środowisk do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu.

Grupa Vanguard – Rozwiązania dla opieki zdrowotnej Vanguard i Rozwiązania Q-bital dla opieki zdrowotnej. www.vanguardhealthcare.co.uk | www.q-bital.com

Hybrydowy
Pełny etat
Stały
Stosować

Rozwiązania Vanguard dla opieki zdrowotnej
Unit 1144 Regent Court, The Square, Gloucester Business Park, Gloucester, GL3 4AD

crossmenu

Wygląda na to, że jesteś w Stanach Zjednoczonych

Mamy inną witrynę (www.q-bital.com), która lepiej pasuje do Twojej lokalizacji

Click here to change sites

Pozostań na tej stronie