Általános szelektorok
Csak pontos egyezések
Keresés a címben
Keresés a tartalomban
Post Type Selectors
Kapcsolatba lépni
itthon

Színházi Gyakorló

Színházi gyakorlóként Ön lesz felelős a betegellátásért az Vanguard mobil létesítményeken a fogadó kórház nevében.

Brit, magántulajdonban lévő nemzetközi klinikai szolgáltató és infrastruktúra-szolgáltató vagyunk, amely egészségügyi ügyfeleket támogat az Egyesült Királyságban és világszerte.

Célirányosan megtervezett és épített moduláris és mobil létesítményeink új vagy csereműtéteket, kórtermeket, endoszkópos egységeket, dekontaminációs és diagnosztikai egységeket biztosítanak ügyfeleinknek. Ügyfeleinknek nyújtott megoldásunk részeként klinikai csapatokkal és felszerelésekkel is támogatjuk őket.

A gyorsan növekvő, több mint 150 kollégából álló nemzetközi csapatunknak köszönhetően értékeink határozzák meg, hogyan kommunikálunk ügyfeleinkkel belül és kívül: betegközpontú; Újító; Fogékony; Szenvedélyes; Csapatmunka.

Ön is csatlakozik hozzánk utunk izgalmas szakaszában, ahogy növekedünk és változatossá válunk.

Munkaköri leírás

Színházi gyakorlóként Ön lesz felelős a betegellátásért az Vanguard mobil létesítményeken a fogadó kórház nevében. Jelenlegi tapasztalattal rendelkezik a munkaterületek közül legalább két fő területen, az érzéstelenítés, a sebészeti bőrradír, a helyreállítás és az endoszkópia területén.

A kötelezettségek közé tartozik a biztonságos és hatékony munkakörnyezet fenntartása, valamint a szakértelem és a professzionalizmus magas színvonalának fenntartása minden klinikai tevékenység során. Ez a vállalat és az ügyfél kórházi szabályzatának és eljárásainak szigorú és következetes alkalmazásával valósul meg.

Előfordulhat, hogy egy Vanguard csapat tagjaként kell dolgoznia, az Vanguard egyedüli képviselőjeként a fogadó kórházi csapatban vagy egy egység facilitátoraként.

Rugalmasság

A poszt rugalmasságot igényel, mivel jelentős utazással jár az Egyesült Királyságon belül, beleértve az éjszakázást és az otthontól távol töltött időt.

fő felelősségi körök

  • Mutassa be az Vanguard egységekkel kapcsolatos ismereteit, beleértve a napi, heti és havi ellenőrzéseket.
  • Annak biztosítása, hogy az egység továbbra is működőképes maradjon, megbizonyosodva arról, hogy minden berendezés és egységrendszer megfelelően működik, és hogy a környezet biztonságos és tiszta.
  • Események bejelentése adott esetben.
  • Fejlessze a klinikai gyakorlatot a tudástársakkal való megosztásával, és vegyen részt a klinikai audit folyamatában.
  • Fejlesszen ki és tartson fenn jó kommunikációt és kapcsolatokat az Vanguard-n belüli összes kollégával és az Ügyfél telephelyeinek minden munkatársával.
  • A vállalat napi szintű képviselete az Ügyfél kórházában.
  • Hajlandóság kiegészítő készségek elsajátítására, beleértve az endoszkópiát és az osztályos ápolást.
  • Szükség esetén endoszkópos vagy osztályos környezetben történő munkavégzés.
  • Szükség szerint az egység tűzoltójaként működni az Vanguard tűzoltó munkaköri leírása szerint.
  • Bármilyen egyéb ésszerű kötelezettség, amelyet felkérnek Öntől.
  • Gondoskodjon a személyes folyamatos szakmai fejlődésről és a megfelelő szakmai regisztrációról.
  • Minden alkalmazotttól elvárják, hogy mindenkor előlépjen az Vanguard minőségirányítási keretein belül és dolgozzon

Tudás, készségek és tapasztalat

Alapvető
  • E munkaterülethez kapcsolódó szakmai, releváns végzettség (NMC HCPC) naprakész regisztrációval.
  • Az alábbiak közül kettőben szerzett tapasztalat: érzéstelenítés; sebészeti bőrradír; felépülés egy harmadik kompetenciában való edzési hajlandósággal.
  • Kimutatható klinikai tapasztalat és hozzáértés a műtőkön belül.
  • Jelenlegi teljes körű brit vezetői engedély birtokosa.
  • Rugalmas és alkalmazkodó megközelítés, amely képes alkalmazkodni a folyamatosan változó környezetben.
  • Proaktív és önmotivált, hajlandó új készségek elsajátítására.
  • Magas szintű öntudattal rendelkezzen.
  • Képes önállóan és csapatban dolgozni.
  • Az egészségügy jelenlegi gyakorlatának megértése.
  • Kapcsolatkezelési és kommunikációs készségek.
  • Microsoft Office ismeretek MSExcel, MSWord használatához.
Kívánatos
  • Naprakész vonatkozó kötelező képzés pl.: kézi kezelés; újraélesztés; fertőzés ellenőrzése.

Előnyeink

Életmód

Éves szabadság
  • Évente 5 hét (április-március) + az Egyesült Királyság munkaszüneti napjai. + vételi/eladási lehetőség 1 hét éves szabadság.
Autó
  • Juttatás vagy céges autó
Munkavállalói kedvezményrendszer
  • Online kedvezményrendszer kiskereskedelmi, egészségügyi, szabadidős és életmód-szolgáltatók számára
Életbiztosítás
  • 4 x éves fizetés, 75 éves korig
Nyugdíj
  • Vállalati hozzájárulás 5%. A munkavállalói járulék 5%, amely bármikor növelhető.
Család barát
  • Szülési szabadság és törvényes fizetés
  • Apasági szabadság és törvényes fizetés
  • Megosztott szülői szabadság és törvényes fizetés
Munkavállalói elismerés
  • 1 TP1Tian díjak
  • A személyzet ünnepi rendezvényei
  • Hosszú szolgálati díjak
  • Munkavállalói ajánlási rendszer

Környezeti, társadalmi és kormányzás

ESG

Komolyan vesszük felelősségünket, és az ARK Business Conservation Projects-szel és a Year Hear-rel együttműködve lehetőségünk van a csapat tagjainak bekapcsolódni olyan tevékenységekbe és kezdeményezésekbe, amelyek támogatják ESG stratégiánkat: beleértve az önkéntes napokat; környezetvédelmi hozzájárulás és fenntartható projektek.

Jólét

Táppénz
  • Akár 4 hét teljes fizetés (3 év szolgálat után).
COVID-19
  • Támogatjuk az oltási programot, és minden dolgozót az oltásra ösztönözünk.
  • Megerősített COVID esetén a betegség miatti távollétet a próbaidőn belül is fizetik.
Influenza Jabs
  • Teljesen megtérítve
Egészségügyi készpénzes terv (alternatív terápiákat is tartalmaz)
  • Kérjen vissza pénzt a mindennapi orvosi kiadásaiból – fogászati, optikai, csontkovácsolás, professzionális terápia (amely magában foglalja a fizioterápiát, csontkovácsolást, kiropraktikát, homeopátiát, hipnoterápiát és reflexológiát) speciális konzultációk és vizsgálatok, egészségügyi szűrés, online életmód felmérés.
  • Háziorvosi hozzáférés a hét minden napján, 24 órában világméretű fedezettel és privát receptszolgáltatással.
  • Munkavállalói Segítségnyújtási Program, amely magában foglalja a bizalmas tanácsadást és a segélyvonal szolgáltatást.
Ciklus a munkába séma
  • Fizetésáldozati rendszer, amely lehetővé teszi, hogy új ciklust vásároljon 1000 GBP értékig
Mentális egészség elsősegélynyújtás
  • Mentálhigiénés elsősegélynyújtókat képeztünk ki az egész szervezetben.

Fejlesztés

Éves szakmai tagság
  • Évente egy szakmai tagságot/előfizetést térítünk.
Tanulmányi megállapodások
  • Csapatunk sok tagjának szakmai tanulmányait támogatjuk karrierfejlesztésük részeként.
Fizetett kötelező képzés
  • Minden klinikai dolgozó számára évente kötelező képzést tartunk egy hétvégén, és ezt a megfelelő túlóradíj szerint fizetjük.

Hogyan kell alkalmazni

Ha Ön innovatív és szenvedélyes klinikus, szívesen hallanánk felőle. Bővebb információért vagy jelentkezéshez küldje el önéletrajzát és motivációs levelét fizetési elvárásokkal együtt az alábbi címre: [email protected]

Jelentkezzen erre a pozícióra

Országos
Teljes idő
Állandó
Alkalmaz

Vanguard Healthcare Solutions
Unit 1144 Regent Court, The Square, Gloucester Business Park, Gloucester, GL3 4AD

crossmenu

Úgy tűnik, az Egyesült Államokban tartózkodik

Van egy másik webhelyünk (www.q-bital.com), amely jobban megfelel az Ön tartózkodási helyének

Click here to change sites

Maradjon ezen az oldalon