Selektory ogólne
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Selektory typów postów
Kontakt
Dom

Estymator stażysty

Obecnie poszukujemy Stażysty Estymatora, który dołączy do naszego zespołu.

Vanguard Healthcare Solutions to szybko rozwijająca się firma. Jesteśmy prywatnym, międzynarodowym dostawcą infrastruktury i usług klinicznych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, wspierającym klientów opieki zdrowotnej na całym świecie. Firma Vanguard Healthcare Solutions powstała w 1999 roku.

Nasze specjalnie zaprojektowane i zbudowane mobilne i modułowe obiekty zapewniają naszym klientom nowe lub zamienne przestrzenie opieki zdrowotnej, w tym sale operacyjne, pracownie endoskopowe oraz oddziały sterylizacji i diagnostyki. W ramach rozwiązań dla naszych klientów wspieramy ich również w zakresie zespołów klinicznych i sprzętu do naszych placówek.

Poszukujemy stażysty kosztorysanta w roli hybrydowej (minimum 2 dni w biurze), który dołączy do naszego zespołu ds. kosztorysowania/finansów z siedzibą w Gloucester.

Obowiązki

  • Aby pomóc kierownikowi ds. kosztorysów w przygotowaniu ofert na produkty i usługi Vanguard Healthcare
  • Tworzenie i dostarczanie ofert kosztów dla różnych aspektów działalności (np. Przetargi, Dział Sprzedaży) na rynku Wielkiej Brytanii, Europy i Australii
  • Zbadaj dokumentację przetargową pod kątem wymagań specyfikacji i warunków umowy
  • Przejrzyj wymagania klienta i ustal, co ma zostać zaoferowane
  • Uzyskuj i przeglądaj oferty podwykonawstwa, aby zapewnić zgodność z wymaganiami pracodawców. Oceń dokładność i najlepszą wartość
  • Uzyskaj wycenę materiałów niestandardowych. Przejrzyj i oceń pod kątem dokładności i najlepszej wartości
  • Ustal i przedstaw wstępny podział cen kontraktu, który będzie stosowany do wycen przez zespół operacyjny Vanguard
  • W razie potrzeby wsparcie i oferty cenowe przed i po zawarciu umowy
  • Pomoc w kwestiach związanych z umową/budżetem

Korzyści

  • 25 dni urlopu rocznie (kwiecień – marzec) + święta państwowe w Wielkiej Brytanii
  • Ubezpieczenie na życie
  • Emerytura firmowa
  • Plan pieniężny opieki zdrowotnej
  • Członkostwo zawodowe podlega zwrotowi

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie biznesu, zarządzania budową lub pomiarów ilościowych lub równoważne doświadczenie
  • Osoba rozwiązująca problemy z wykazaną silną etyką pracy
  • Niezbędna jest znajomość MS Excel i Word
  • Zrozumienie materiałów budowlanych
  • Potrafi wykorzystywać krytyczne myślenie do pomocy w codziennych zadaniach i potrzebach
  • Wykazano dbałość o szczegóły i możliwości zarządzania czasem

Dążymy do tego, aby miejsce pracy było zróżnicowane i włączające, dlatego gorąco zachęcamy odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów z różnych środowisk do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu.

Grupa Vanguard – Rozwiązania dla opieki zdrowotnej Vanguard i Rozwiązania Q-bital dla opieki zdrowotnej. www.vanguardhealthcare.co.uk | www.q-bital.com

Hybrydowy
Pełny etat
Stały
Stosować

Rozwiązania Vanguard dla opieki zdrowotnej
Unit 1144 Regent Court, The Square, Gloucester Business Park, Gloucester, GL3 4AD

crossmenu

Wygląda na to, że jesteś w Stanach Zjednoczonych

Mamy inną witrynę (www.q-bital.com), która lepiej pasuje do Twojej lokalizacji

Click here to change sites

Pozostań na tej stronie